0 (312) 350 15 58
Acrylic Nedir ?
Hakkımızda

AKRİLİK TEZGAH , pratiklik dayanıklılık  ve zerafeti birlikte sunan yüksek performanslı bir yüzey malzemesidir. Kişiye özel tasarıma imkan veren yapısıyla tarzınızı yansıtmanızı mümkün kılan mükemmel bir üründür. AKRİLİK TEZGAHLAR her tür tasarıma uygun olarak işlenebilir , ısıyla şekillendirilebilir ( thermoforming ) , CNC makineler ile taranabilir , dekupe edilebilir . Cam , seramik , ahşap , paslanmaz çelik gibi tüm modern yüzey malzemeleri ile kolayca uyum sağlar.

AKRİLİK TEZGAH yüksek performanslı AKRİLİK reçine ile DOĞAL MİNERAL olan ATH ( Aluminum Tri-hydrat ) karışımından oluşur. Masif yapısı malzemenin tüm kalınlığı ( 12 mm ) boyunca aynı renk ve dokuya sahip olmasını sağlar. Böylece rengi solmaz , çizilse de alttan aynı renk ve doku çıkar.

Mimarlar , İç mimarlar ve tasarımcılar aradıkları modern renk ve dokuları AKRİLİK TEZGAH ta kolayca bulabilirler. 100 DEN FAZLA RENK VE DOKU ' ya sahiptir.

AKRİLİK TEZGAHLAR GÖZENEKSİZDİR. NSF-51 sertifikası sahibidir ve tüm gıda hazırlık alanlarında güvenle kullanılabilir. Bakteri ve mikrop barınmasına izin vermez ve HİJYENİKTİR. EK YERLERİ BELİRSİZDİR. Yüzeye entegre EVİYE ve LAVABO'ları ve kendinden dönüşlü yekpare süpürgeliği ile konut porojelerinde olduğu kadar ticari mekan projelerinde de güvenle kullanılır.

AKRİLİK TEZGAHLAR 10 YIL GARANTİ 'lidir

RULES DEKORASYON , AKRİLİK TEZGAH  SEKTÖRÜNDE 13 YIL 'lık geçmişi , iş bitirmeleri ve referansları , yetkin teknik kadrosu , GÜÇLÜ STOK yatırımı ve doğru makina ve ekipman parkı ile standartları zorluyor ..

Daima hizmet kalitesine eşdeğer ürünlerin , üretimlerin ve projelerin sözcüsü olan RULES DEKORASYON , bugün üstün özelliklere sahip HANEX , SAMSUNG , LG VE CORIAN markalarının güvenilir temsilcisidir.

Copyright 2011 - Rules Dekorasyon. Tüm Hakkı Saklıdır.
Web Tasarım Ankara, Web Tasarımı Ankara